FOTO/ Shikojeni këtë bebe, ngjan si dy pika uji me Boris Johnson

FOTO/ Shikojeni këtë bebe, ngjan si dy pika uji me Boris Johnson

16:39, 22/06/2021
A+ Aa A-

David Doronina është bërë një nga bebet më të famshme në Britaninë e Madhe.

I lindur më datë 1 mars, David dallohet për flokët e shumtë dhe bjond, njësoj si kryeministri britanik Boris Johnson.

Prindërit e tij, Tatiana dhe Ruslan, ndalohen nga njerëzit kudo që të shkojnë.

Edhe prindërit konfirmojnë se gjithkund iu thonë se bebja e tyre ngjan njësoj si Johnson, shkruajnë mediat e huaja.

“Infermierët më thanë se djali yt ngjan me kryeministrin Boris Johnson.

David tani është bërë i famshëm për këtë fakt. Njerëzit e krahasojnë me Boris, menjëherë sapo e shikojnë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco