VIDEO/ Po luajnë? Macet dhe miu filmohen bashkë, pronari filmon gjithçka

VIDEO/ Po luajnë? Macet dhe miu filmohen bashkë, pronari filmon gjithçka

11:34, 10/06/2021
A+ Aa A-

Dy mace janë filmuar duke “luajtur” me një mi dhe pamjet e çuditshme janë shpërndarë në rrjet.

Kjo “ngjarje” ka ndodhur në shtëpinë e Volger Goede, pronari i maces, që postoi videon komike në You Tube, shkruajnë mediat e huaja.

Video është mjaft interesante, kurse Goede thotë se macet e tij duket se janë tërësisht të papërgjegjshme. “Dy mace që janë totalisht të papërgjegjshme e të paafta, unë pranoj çdo lloj oferte për ta”, shkruan pronari.

Macet duket se janë të befasuara dhe të frikësuara, ndërsa një mi “luan” ndër këmbët e tyre. Pronari priste reagim ndryshe nga macet e tij, por ngjan se çdo gjë ishte ndryshe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco