Lajmi i fundit

FOTO/ Përfundon takimi Biden-Putin në Gjenevë

VIDEO virale/ ‘Beteja’ e një anije peshkimi me detin e stuhishëm

VIDEO virale/ ‘Beteja’ e një anije peshkimi me detin e stuhishëm

09:46, 29/04/2021
A+ Aa A-

''Beteja" e një anijeje peshkimi me detin e stuhishëm dhe moti i keq regjistrohet nga një video, duke shoqëruar këto pamje të shpërthimit të dhunshëm të natyrës me një muzikë të qetë, të frikshme, me një rezultat mbresëlënës.

Anija kalon nëpër një stuhi gjatë natës. 

Erërat dhe valët e forta duket se e shtyjnë atë mbrapsht, ndërsa "vallëzon" mbi ujërat e stuhishme.

Në një kohë kur natyra po shfaq fuqinë e saj, duke shkaktuar frikë, ju mund të admironi vetëm imazhin e borës që mbështjell anijen e vogël, ndërsa afrohet në port.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco