20 rastësi që do të befasojnë edhe skeptikët më të mëdhenj

20 rastësi që do të befasojnë edhe skeptikët më të mëdhenj

11:20, 08/04/2021
A+ Aa A-

Pavarësisht nëse përputhen në mënyrë të përsosur me ngjyra, reflektime të çuditshme ose numra që ju bëjnë hile, disa gjëra duken sikur thjesht nuk mund të jenë reale. 

Bright Side mblodhi disa fotografi të pabesueshme.

1. “Një kokë brenda, një kokë jashtë. Macja e plotë ”

Image

2. Këlyshët e mi 

Image

3. "Xhami im u ngri dhe duket sikur ka tre persona në një varkë brenda një shpelle akulli."

Image

4. "U zgjova nga gjumi dhe koha përputhej me numëruesin e hapave".

Image

5. "Unë zieva mollët e mia për të hequr dyllin e shtuar në dyqan dhe kjo bëri që mollët e mia të gjakosnin dyllin e saj natyror."

Imageit

6. "Gjeta rrobat e mia në lavatriçe pikërisht kështu ..."

Image

7. "Teli pothuajse në mënyrë të përsosur gjurmon malet në sfond."

Image

8. "Shtëpia e zogjve për avionë".

Imageit

9. "La Croix ngriu në mes të shpërthimit në frigoriferin tonë."

Image

10. "Situata e çuditshme e hijes në kuzhinën time".

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco