Si në përrallë/ Njihuni me vilën më të shtrenjtë dhe më të madhe në Sh.B.A

Si në përrallë/ Njihuni me vilën më të shtrenjtë dhe më të madhe në Sh.B.A

09:08, 13/01/2021
A+ Aa A-

U deshën më shumë se 8 vjet për ta ndërtuar dhe mbi 600 ndërtues.

Është cilësuar si shtëpia më e shtrenjtë dhe më e madhe në Sh.B.A.

Ajo është e vendosur në Belle Air, Los Angeles dhe shitet për 340 milion dollar, sipas revistës amerikane.

Pronari i ri do të ketë në dispozicion 10.000 metra katrorë, një kinema private prej 30 vendesh, parkim nëntokësor për 30 makina, 5 pishina, 21 dhoma gjumi, 42 banjo dhe një pjesë për mbatjen e mbrëmjeve gala.

E vendosur në majë të një kodre, ajo ka pamje panoramike 360- gradë në Los Anxhelos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco