17 rastësi që na bëjnë të fërkojmë sytë

17 rastësi që na bëjnë të fërkojmë sytë

11:47, 13/11/2020
A+ Aa A-

Duket, se ndonjëherë jo vetëm ne, por edhe jeta ka një aplikacion të integruar si 'Photoshop' që e përdor sa herë që dëshiron, pa na paralajmëruar. 

Është vërtet e vështirë të ketë një shpjegim tjetër, kur hyn në një dhomë dhe shikon që muret përputhen plotësisht me rrobat e tua, ose kur ngjyra e shishes së ujit përputhet në mënyrë të përkryer me ngjyrën e flokëve të një gruaje që është ulur pranë teje në një restorant. 

1. Si përputhet kjo çorape me këtë tapet

Image

2. Dhe ja një palë çorape që maskuan plotësisht veten si një qilim

Image

3. "Shishja e ujit e mikut tim përputhet me këmishën e mikut tim tjetër".

Image

4. "Dreka ime përputhej me pijen time dje".

Image

5. "Unë përputhem në mënyrë të përkryer me muret në këtë banjë".

Image

6. Çfarë do të thotë të bësh një look total:

Image

7. "Këmisha e këtij djali përputhet me pjesën e pasme të sediljes së autobusit."

Image

8. Na u desh pak kohë për të vërejtur fletoren në prehrin e këtij personi.

Image

9. Kur natyra është një stiliste e mirë dhe të ndihmon të zgjedhësh aksesorët e duhur.

Image

10. "Këpucët e mia përputhen me parkingun."

Image

11. "Kjo bretkocë përputhet me vendin si në ngjyrë ashtu edhe në strukturë."

Image

12. Një rastësi një herë në jetë

Image

13. "Mahnitëse"

Image

14. "Karta ime përputhej me banakun në një restorant."

Image

15. Këto thonj dhe kjo kuti nenexhikësh duket se kanë një dizajn shumë të ngjashëm.

Image

16. Kjo tabletë vitaminash pothuajse u zhduk në banak të kuzhinës.

Image

17. Kur Chapstick juaj përputhet në mënyrë të përsosur me veshjen tuaj

Image

 

Burimi: Bright Side 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco