Qeni luan bilardo si një profesionistë dhe video-ja është mahnitëse

Qeni luan bilardo si një profesionistë dhe video-ja është mahnitëse

10:24, 27/10/2020
A+ Aa A-

 Qentë duan të luajnë me lodra, si dhe t’i bëjnë njerëzit të vrapojnë pas tyre, por ky qen i lezetshëm duket se ka një hobi të ri.

Atij i pëlqen të luajë bilardo dhe duket që është mjaft i mirë në të.

Një video disa sekondëshe e qenit që shihet duke luajtur bilardo si një profesionist është bërë virale në rrjete sociale.

E shpërndarë nga ish-basketbollisti amerikan Rex Chapman, videoja tregon qenin duke goditur gurët me putrat e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco