Si dukeshin 20 produkte të njohura kur u shfaqën për herë të parë

Si dukeshin 20 produkte të njohura kur u shfaqën për herë të parë

15:07, 15/10/2020
A+ Aa A-

Sot vështirë se mund të gjesh dikë që nuk ka parë një pajisje Apple ose Samsung. 

Sidoqoftë, këto marka kishin pamje krejtësisht të dryshe kur u shfaqën për herë të parë.

Bright Side bëri një udhëtim të shkurtër në të kaluarën. 

Shfeltoni galerinë e mëposhtme dhe shikoni  se si 20 kompani me famë botërore filluan punën e tyre:

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco