VIDEO/E moshuara humb kontrollin e mjetit, futet brenda në spital duke vrarë një person

VIDEO/E moshuara humb kontrollin e mjetit, futet brenda në spital duke vrarë një person

14:13, 13/08/2020

Filmime të kapura nga një kamera sigurie shfaqin momentin, kur një grua e moshuar humbi kontrollin e mjetit të saj dhe hyri me të brenda në ndërtesë duke vrarë një person dhe plagosur 4 të tjerë.

Mary Clayton kishte ardhur me makinën e saj në spital për një takim në Atlanta’s Piedmont Hospital.

75 vjeçarja humbi kontrollin e mjetit dhe nuk arriti ta ndalonte atë, por u fut brenda në spital.

Skena e tmerrshme shfaq stafin dhe pacientët që mundohen të shpëtojnë duke vrapuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco