VIDEO/Një propozim për tu kujtuar, prestigjatori ulet në gjunjë para të dashurës i mbuluar nga flakët

VIDEO/Një propozim për tu kujtuar, prestigjatori ulet në gjunjë para të dashurës i mbuluar nga flakët

12:22, 12/08/2020

Ky është momenti kur një prestigjator i propozi të dashurës së tij pasi i kishte vënë flakën vetes.

Filmimet shfaqin Riky Ash të ulur në gjunjë me një unazë në dorë, teksa është i mbuluar nga flakët.

E dashura e tij infermiere Katrina Dobson fillimisht mbeti pa fjalë nga ky veprim, por gjeti forcën për t’iu përgjigjur me po propozimit shokues.

Katrina mendonte se do të ishte pjesë e një sesioni fotografik dhe nuk e priste një propozim, sidomos me të dashurin e saj në flakë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco