FOTO/Imazhet magjepsëse të modeleve nënujë

FOTO/Imazhet magjepsëse të modeleve nënujë

14:42, 11/08/2020

Imazhe magjepsëse të modeleve nënujë janë kapur nga një fotografe britanike që mban frymën për minuta të tëra në mënyra që të kap foton e duhur.

Lexi Laine, nga Brighton, përdor dritën natyrale që bie në ujë për të kapur fotot e saj karakteristike.

Ajo tregon se gjatë punës së saj është ndërprerë nga kandilë e madje dhe krokodilë.

Lexi shprehet se kërkon që t’i transportojë njerëzit në ato që ajo ndjen, kur është nënujë.

Për të, bota nënujore është krejt ndryshe nga bota ku ne jetojmë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco