VIDEO/Incidenti tronditës, policët prangosin djalin me aftësi të kufizuara

VIDEO/Incidenti tronditës, policët prangosin djalin me aftësi të kufizuara

12:45, 11/08/2020

Një video tronditëse e një incidenti të 2018 ka dalë në sipërfaqe.

Në të shfaqen dy oficerë policie që mundohen të prangosin një djalë të vogël në shkollë fillore dhe i thonë atij që do të shkojë në burg.

Filmimet e kamerave të trupit shfaqin policët që qëndrojnë pranë fëmijës me aftësi të kufizuara.

Djali kishte qëlluar një mësues në kraharor dhe për këtë ai u arrestua nga policët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco