Publikohen të dhëna rreth reality showt më tmerrues, konkurrentët do të flenë ‘me fantazma’

Publikohen të dhëna rreth reality showt më tmerrues, konkurrentët do të flenë ‘me fantazma’

13:14, 09/08/2020
A+ Aa A-

Sezoni i këtij viti i reality show-t ‘Im a Celeb’ do të zhillohet në një skenë tmerruese.

Ditën e premte u zbulua se shfaqja do të filmohet në Wales për shkak të koronavirusit.

Seriali do të xhirohet në një kështjellë që besohet nga vendasit të jetë e përndjekur nga shpirtrat.

Në të konkurrentët do të përballen me sfida të ndryshme tmerruese që kanë të bëjnë me botën e shpirtrav dhe vendin ku do të ndodhen.

Kjo shfaqje është vetëm për më të guximshmit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco