Kërcimtarja profesioniste vazhdoi kërcimin në tub, edhe pse 37 javëshe shtatzënë

Kërcimtarja profesioniste vazhdoi kërcimin në tub, edhe pse 37 javëshe shtatzënë

14:26, 07/08/2020

Një mama që vazhdoi kërcimin në tub deri në javën e 37-të të shtatzënisë është shprehur se ushtrimet e forta e ndihmuan të parandalonte të vjellat e mëngjesit dhe lodhjen.

Fotoja mahnitëse shfaq gruan shtatzënë Jade Flash nga Birmingham duke u rrotulluar pa vështirësi në tub. Ajo gjithashtu mund të mbajë të gjithë peshën e trupit teksa qëndron në anë dhe bën sparkatën.

Kërcimtarja profesionaliste Jade kishte më parë frikë se ishte sterile.

Kjo për shkak të regjimit të saj strikt, i cili i kishte ndërprerë periodat që në moshë të vogël.

Por ky nuk ishte rasti i saj, pasi ajo tashmë është në pritje të ëmbël.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco