Një jetë si heroi i famshëm, tashmë mund të merrni me qera shtëpinë e James Bond

Një jetë si heroi i famshëm, tashmë mund të merrni me qera shtëpinë e James Bond

13:39, 06/08/2020

Një vilë me 5 dhoma gjumi, dikur shtëpia e heroit spiun James Bond, jepet me qira për £3,250 në javë.

Prona, e ndodhur në Wellington Square në Chelsea, ofron një hapësirë të gjërë dhe 5 kate.

Kati i poshtëm ka një dhomë gjumi dhe një dhomë familje, një nga tre banjot dhe një dhomë për të varur palltot.

Dhoma më e madhe e gjumit ndodhet në katin e dytë dhe ka një banjo të madhe me vasko dhe dy dushe.

Shtëpia ka një tarracë dhe një kopësht të vogël.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco