VIDEO/Gruaja tërhiqet zvarrë nga makina e saj, u përpoqën t’ia vjedhin

VIDEO/Gruaja tërhiqet zvarrë nga makina e saj, u përpoqën t’ia vjedhin

11:06, 06/08/2020

Ky është momenti tmerrues, kur një grua tërhiqet zvarrë nga makina e saj, teksa një hajdut përpiqet ta vjedhë atë.

Viktima është në të 30-tat. Ajo shihet nga filmimet e kamerës së sigurisë të mbahet fortë në derën e makinës së saj.

Gruaja po kthehej në shtëpi nga kisha dhe ndezi makinën, para se hajduti ta vidhte atë.

Hajduti është identifikuar si një kriminel serial.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco