Nuk e dinte se ishte shtatzënë, gruaja lind në rrugë

Nuk e dinte se ishte shtatzënë, gruaja lind në rrugë

10:55, 06/08/2020

Një grua u shokua, kur zbuloi se ishte shtatzënë, pak momente para se të lindte.

Abi ishte në autobus nga Brisbane në ishujt Fraser, kur ndaloi të merrte qetësues për dhimbjet që i mendoi si shkak e periodave.

Dhimbjet filluan të shpeshtoheshin dhe mjekët e urgjencës kuptuan se gruaja do të lindte, pavarësisht se nuk kishte shenja shtatzënie.

Abi lindi foshnjën e saj, Harry, që peshonte 1,7 kg.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco