Dikur obeze dhe e depresionuar, gruaja ndryshoi jetën pasi la partnerin toksik dhe humbi 76 kg

Dikur obeze dhe e depresionuar, gruaja ndryshoi jetën pasi la partnerin toksik dhe humbi 76 kg

14:56, 05/08/2020

Një grua ka treguar se ajo ra 76,2 kg pasi kishte vuajtur shumë vështirësi për të mbetur shtatzënë për shkak të peshës së saj.

Alida Elizabeth Dreyer ishte obeze dhe në një lidhje toksike, para se ajo të vendoste të ndryshonte jetën e saj.

Dikur 145,1 kg, Alida tregon se ka vuajtur shumë nga depresioni dhe bullizmi për këët arsye.

Por pasi ajo la partnerin e saj toksik, Alida vendosi të fillonte një jetë të re.

Ajo tashmë ka humbur 76,2 kg dhe mezi pret të shfaqë trupin e saj vitin tjetër në një konkurs fitnesi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco