Nëna dhe bija ngatërrohen për motra binjake, 30 vitet diferencë nuk shihen nga askush

Nëna dhe bija ngatërrohen për motra binjake, 30 vitet diferencë nuk shihen nga askush

13:00, 05/08/2020

Një grua dëgjon shpesh se sa shumë ngjan me mamanë e saj. Madje edhe bashkëshorti i saj e ka ngatërruar me të, pavarësisht 30 viteve diferencë që ato kanë.

Autoret Dawn Hubsher, 60 vjeç, dhe Cher Hubsher, 30 vjeç, nga Florida dhe New York, mund të duken si motra binjake, por janë në të vërtetë nënë e bijë.

Dyshja është dalluar për ngjashmërinë që ndan që kur Cher ishte një adoleshente.

Tashmë Cher është dhe vetë nënë e një vajze 1 vjeçare, por komentet e njerëzve nuk kanë pushuar.

Nënë e bijë tregojnë se janë shumë ta afërta me njëra-tjetrën dhe ndajnë gjithçka bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco