Në shitje supermakina Aston Martin, dikur i përkiste Mbretëreshës së Anglisë

Në shitje supermakina Aston Martin, dikur i përkiste Mbretëreshës së Anglisë

13:22, 01/08/2020

Një makinë thuajse e papërdorur Aston Martin, dikur pronë e Mbretëreshës së Anglisë, është tashmë në shitje.

Supermakine është në gjendje shumë të mirë dhe nuk është përdorur shumë.

Ajo u regjistrua fillimisht nën emrin shtëpisë Windsor në vitin 2003.

Ajo qëndroi nën pronën mbretërore deri në 2016, kur targa u ndryshua dhe ajo iu shit një personi të paidentifikuar.

Tani ajo është sërish në shitje për 75,000 paundë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco