Influencuesja bëhet virale me kërkesat ndaj asistentit, të jetë 24/7 i gatshëm dhe të mos shfaqë emocione

Influencuesja bëhet virale me kërkesat ndaj asistentit, të jetë 24/7 i gatshëm dhe të mos shfaqë emocione

11:50, 01/08/2020
A+ Aa A-

Një përdoruese e famshme në Youtube me mbi 10 milionë ndjekës po kërkon për një asistent, por lista e saj e kërkesave ka lënë mijëra njerëz në shok.

Influencuesja e paidentifikuar ndau kërkesën për asistent në faqen EntertainmentCareers.net duke premtuar një pagë prej 25-3- dollarë në dorë për një punë ‘me kohë të pjesshme’, ku asistenti duhet të ishte 24/7 gati nëse ajo e telefononte.

Ajo kërkonte gjithashtu që i punësuari të ishte përgjegjës jo vetëm për ndihmë me videot në Youtube, por edhe të gatuante, pastronte dhe të ishte shoferi i saj.

Më e rëndësishmja: ai nuk duhet të shfaqë asnjë emocion.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco