FOTO/Njihuni me Chiara dhe Carolina, princeshat italiane të famshme për jetën luksoze

FOTO/Njihuni me Chiara dhe Carolina, princeshat italiane të famshme për jetën luksoze

10:52, 01/08/2020

Këto princesha italiane kanë arritur të kenë mijëra ndjekës në llogaritë e tyre në Instagram, ku dhe reklamojnë stilin e tyre luksoz të jetës.

Jo shumë njerëz i njohin, por ato janë princeshë Maria Carolina, 17, dhe princeshë Maria Chiara Di Bourbon-Tëo Sicilies, 15.

Vajza të Princ Carlo, dukë i Castro, 57, dhe princeshë Camilla, dukeshë e Castro, 49.

Princ Carlo është në rradhë për fronin e shtëpisë së Bournon, një degë e familjes mbretërore spanjolle.

Tashmë dy vajzat janë mjaft të famshme në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco