Zbulohet shenja e 13-të e horoskopit, ja si ajo ndryshon fatin e të gjithëve

Zbulohet shenja e 13-të e horoskopit, ja si ajo ndryshon fatin e të gjithëve

14:34, 15/07/2020

Jo të gjithë mund të kenë njohuri nga astrologjia, por pothuajse të gjithë e dinë se ka 12 shenja horoskopi.

Ky fakt i pranuar nga të gjithë është vënë tashmë në dyshim nga NASA.

Kozmologët kanë zbuluar një ‘shenjë’të 13-të, e cila përmbys të gjitha ato që denim deri më tani.

Yjësia Ophiuchus besohet se u përket njerëzve të lindur ndërmjet 29 nëntorit dhe 17 dhjetorit.

Por nëse kjo yjësi pranohet si shenjë, atëhere dhe të gjitha shenjat e tjera ndryshojnë renditje.

Kështu që astrologët nuk kanë pranuar ta quajnë këtë yjësi shenjë, duke mos ndryshuar sistemin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco