Mamaja e dy fëmijëve trondit rrjetin, ja sa vjeç është në të vërtetë

Mamaja e dy fëmijëve trondit rrjetin, ja sa vjeç është në të vërtetë

15:21, 13/07/2020

Një mama e dy fëmijëve shpesh konfuzon të tjerët për shkak të pamjes së saj.

Edhe pse 46 vjeç, ajo tregon se gjithmonë çdokush që nuk e njeh mendon se ajo është në të 20-tat.

Realitetin e saj të përditshëm, mamaja vendosi ta ndante me ndjekësit e saj në rrjetin social TikTok.

Nëpërmjet një postimi ajo tregoi moshën e saj të vërtetë dhe ndau pyetjet që has çdo ditë.

Postimi i saj u bë viralë dhe të shumtë ishin ata që kërkuan çertifikatën e saj të lindjes, në shenjë mosbesimi për moshën e saj reale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco