Aktorët e filmave porno tregojnë si iu është zbuluar profesioni sekret

Aktorët e filmave porno tregojnë si iu është zbuluar profesioni sekret

14:27, 10/07/2020

Aktorët e filmave porno përreth globit kanë ndarë se si miqtë dhe familjarët e tyre kanë zbuluar profesionin e tyre të vërtetë.

Ata kanë treguar në mënyrë anonime në rrjetin social Reddit eksperiencat e ekspozimit si punonjës seksi.

Një prej tyre tregon se familja e saj adoptuese e mohoi pas zbulimit, ndërsa një tjetër se ishte një kushëri, klient i faqes, ai që zbuloi të vërtetën.

Një grua e cila bënte porno me burrin e saj dhe persona të tjerë tregon se ishte vjehrri ai që e kishte zbuluar. Ai kishte hyrë në dhomë dhe kishte menduar se ajo po tradhëtonte të shoqin.

Një tjetër tregon se ishte shoqja e saj që i zbuloi sekretin, kur ia tregoi kolegëve të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco