VIDEO/Prishet xhiroja e shpejtësisë së lartë, vizitorët mbesin të tmerruar në ajër

VIDEO/Prishet xhiroja e shpejtësisë së lartë, vizitorët mbesin të tmerruar në ajër

11:27, 10/07/2020

Vizitorët e një parku lojërash kanë mbetur të tmerruar në ajër, pasi një lodër e shpejtësisë së lartë ndaloi së punuari.

Asnjë dëmtim nuk u raportua gjatë incidentit 20 minutësh të së enjtes.

Një përfaqësuese e parkut tha se lodra filloi të punonte pak më vonë.

Xhiroja po shkonte si normalisht dhe më pas raportohet të ketë ndaluar në ajër.

Stafi ia doli mbanë që të evakuonte klientët, por vetëm 20 minuta më vonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco