Burri ndërron gjini, ja si është martesa e tij pas këtij tranzicioni

Burri ndërron gjini, ja si është martesa e tij pas këtij tranzicioni

12:24, 09/07/2020

Një burrë që u shndërrua në grua pasi shpenzoi $29,000 është shprehur se kjo ka forcuar martesën e tij.

Taylor Vanmalsen, 29, nga Michigan, ka jetuar si burrë për pjesën më të madhe të jetës, edhe pse ka pranuar se ka dashur të jetë femër që në një moshë të re.

Gruaja e Taylor, Sarah, 27, e dinte që i shoqi e kishtë këtë dëshirë, por gjithsesi iu deshën 8 muaj në terapi që më në fund të përballonte një lidhje tashmë lesbike.

Taylor shpenzoi të gjitha kursimet e jetës për të hequr kockën e vetullës, mollën e Adamit, implante gjoksi dhe bëri buzët, por ende nuk ka bërë operacion organin gjenital.

Taylor dhe Sarah kanë një vajzë 21 muajëshe së bashku.

Ato tregojnë se martesa e tyre tashmë është më mirë se më parë, pasi Taylor nuk vuan më nga depresioni dhe mund t’i përkushtohet më shumë së shoqes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco