Lajmi i fundit

EMRI/ Ekzekutohet i riu ne Tirane

Metodë gjeniale: Ja si mund  të kërcehet salsa në kohën e distancimit social

Metodë gjeniale: Ja si mund të kërcehet salsa në kohën e distancimit social

14:21, 07/07/2020
A+ Aa A-

Dy balerinë i’a kanë dalë ta këcejnë në mënyrë të shkëlqyeshme salsën duke ruajtur distancimin social.

Në videon e mëposhtme ju mund ti shihni ato të pajisur me maskë –duke kërcyer në mënyrë të sikronizuar- gjithashtu në duart e tyre mbahet një litar elastik që i mban ato në një distancë të sigurtë.

Video-ja është xhiruar në rrugët e Madridit dhe është publikuar në Twitter nga gazetarja Bianca Padro Ocasio duke marrë mbi dy milion shikime .

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco