Samsung ndan aksidentalisht foto të telefonit të ri

Samsung ndan aksidentalisht foto të telefonit të ri

10:37, 03/07/2020

Samsung ndau aksidentalisht me ndjekësit e tij foto të një pajisje që ende nuk ka dalë në treg në faqen zyrtare.

Sipas Max Weinbach, i cili nxjerr shpesh informacione të fshehta rreth pajisjeve të Samsing, kompania aksidentalisht ndau një foto që shfaqte Galaxy Note 20 Ultra.

Pajisja ka një ngjyrë të bronxtë dhe u shfaq në faqet zyrtare për Rusinë, Ukrainën dhe Kinën.

Fotot tregojnë se telefoni do të ketë nëj lente për telefoto.

Samsung do të nxjerr në treg linjën e telefonave Galaxy 20 në shkurt. Ata vijnë në 3 modele.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco