Gjyshja 60 vjeçare fejohet me ‘shpirtin e saj binjak’ 21 vjeçar

Gjyshja 60 vjeçare fejohet me ‘shpirtin e saj binjak’ 21 vjeçar

13:41, 30/06/2020

Një gjyshe, partneri i së cilës është 39 vjet më i vogël, tregon se si hoqi dorë nga jeta e saj dhe shoqëria për të.

Pam Shasteen, 60 vjeç, u shkatërrua kur mikeshat e saj e cilësuan të dashurin e saj 21 vjeçar si ‘në moshë për të qënë nipi i saj’ dhe i thanë Pam se ajo kishte nevojë për terapi.

Që atëherë çifti nga Oklahoma kanë vendosur të mos i lënë komentet e liga t’i ndikojnë dhe këmbëngulin që mosha është thjesht një numër.

Pam thotë: “Jonathan është dashuria e jetës sime dhe unë nuk mund të isha më e lumtur.”

Ata u njohën online, kur Jonathan ishte vetëm 19 vjeç. Një javë më vonë u takuan dhe filluan të jetonin së bashku.

3 muaj më pas Jonathan i kërkoi Pam të martohej me të. Çifti janë ende bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco