VIDEO/ Gruaja lind në parkingun e spitalit

VIDEO/ Gruaja lind në parkingun e spitalit

12:39, 30/06/2020

Një video e kamerave të sigurisë në Florida shfaq një grua duke lindur në një parking makinash.

Lindja u asistua nga një mami, e cila mundi të vinte në ndihmë për shkak se gruaja ndodhej në parkingun e qendrës mjekësore.

Për shkak se kontraktimet u bënë shumë të shpeshta, gruaja nuk mundi të hynte në qendër për të lindur, por u detyrua të lindte aty.

Susan Anderson ishte drejt rrugës për në spitalin ‘Natural Birth Works’, por nuk mundi të mbërrinte aty.

Mamaja u ndihmua nga i shoqi, një mami dhe dy oficerë policie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco