FOTO/Shkatërrohet super-makina, Ferrari luksoz ndahet në pjesë

FOTO/Shkatërrohet super-makina, Ferrari luksoz ndahet në pjesë

15:51, 29/06/2020

Një super-makinë garish e markës Ferrari u përplas në një aksident të tmerrshëm në Manchester, Angli.

Makina me vlerë £250,000 u kthye mbrapsht dhe u përplas duke u shkatërruar.

Policia vendase u shpreh se aksidenti ndodhi për shkak të motit të keq që kishte lagur shumë rrugën dhe mjegullës.

U mor vesh se makina luksoze i përkiste modelit Pista 488.

Ende nuk dihet në kishte makina të tjera të përfshira në aksident apo në pati të lënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco