FOTO/Hyni në shtëpinë magjike të Harry Potter

FOTO/Hyni në shtëpinë magjike të Harry Potter

14:20, 05/06/2020

Mos harroni të merrni me vete shkopin tuaj magjik dhe fshesën nëse po planifikoni të kaloni disa ditë në pronën magjike, të modeluar si në librat e Harry Potter.

E quajtur 'Wizard's way', shtëpia e gjendur në Florida do të shokojë çdo fans të sagës.

E parë nga jashtë duket si një banesë e zakonshme, por mjaftojnë pak hapa brenda saj për të kuptuar që kemi hyrë në një botë tjetë. 

Dhomat e saj janë të modeluara sipas shtëpive në sagën e Harry Potter. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco