VIDEO/Tmerruese, polici shpëton 12 vjeçaren nga zjarri

VIDEO/Tmerruese, polici shpëton 12 vjeçaren nga zjarri

09:51, 04/06/2020
Policia në Ilinois ka publikuar videon ku shfaqet një oficer policie duke u ngjitur në majë të një makine të skuadrës për të shpëtuar 12 vjeçaren e tmerruar nga zjarri në shtëpi.
Zjarri ra në një kompleks apartamentesh të hënën dhe mori jetën e 3 personave, ndër të cilët edhe dy fëmijë.
Vajza 12 vjeçare dhe e ëma ishin ndër të shpëtuarit fatlumë, falë guximit të oficerit të policisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco