Ishulli i vetëm privat në SHBA tashmë në shitje

Ishulli i vetëm privat në SHBA tashmë në shitje

10:12, 01/06/2020
Për $250,000, Ishulli 'Little Palm Island', në bregun e Floridës, mund të jetë i juaji.
Për këtë shumë ju mund të jenë pronarë të të gjithë ishullit, por vetëm një periudhë të limituar.
Ditën e sotme ishulli i vetëm privat në të gjithë Shtetet e Bashkuara do të fillojë mirëpritjen e vizitorëve.
çmimi fillestar është një çerek milioni dollarësh dhe përfshin 3 netë në ishull me vetëm 30 persona në total. Vizitorë që duan të shpenzojën më shumë mund të përfitojnë një paketë që kushton 1,2 milionë dollarë për më shumë përfitime.
Nëse vizitorët vendosin të ftojnë 2 apo 20 persona çmimi mbetet i njëjtë.
Ishulli ofron gatime të shkëlqyera, vend në dok për 10 jahte, zhytje në ujërat e kristaltë dhe netë kazinoje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco