VIDEO/ Prindërit provojnë të bëjnë sfidën virale, asgjë nuk shkon si ata prisnin…

VIDEO/ Prindërit provojnë të bëjnë sfidën virale, asgjë nuk shkon si ata prisnin…

15:43, 28/05/2020

Një familje nga Delaware County u përpoq të merrte pjesë në sfidën virale në internet.

Sfida kërkon që prindërit tu vënë fëmijëve përpara disa ëmbëlsira dhe më pas të largohen nga dhoma për të testuar vullnetine  fëmijëve. Kamera është e ndezur gjatë gjithë kësaj kohe, për të parë nëse fëmijët do të presin për prindërit para se t’i hanë ëmbëlsirat apo jo.

Por kur karamelet u vendosën para binjakeve Hailey dhe Hayden, sfida nuk shkoi aspas si prindërit shpresonin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco