VIDEO/Ngjashmëri mbretërore, sozia e Meghan Markle trondit rrjetin

VIDEO/Ngjashmëri mbretërore, sozia e Meghan Markle trondit rrjetin

15:01, 28/05/2020

Një grua që e quan veten sozinë e Meghan Markle ka zbuluar planet e saj për të bërë një audicion për të luajtur dukeshën në një film të ri.

Christine Primrose Mathis, 32 vjeç, nga Perth Amboy, New Jersey, filloi të merrte komente për ngjashmërinë e saj me Megan 5 vjet më parë, kur ajo ishte pjesë e serialit Suits.

Në 2017 gruaja vendosi të rikrijonte pamjen e saj, kur ajo u fejua me princ Harryn dhe që nga ajo kohë u bë një sozi e saj me kohë të pjesshme.

Teksa koha kalonte dhe Christine e rikrijonte look-un e dukeshës gjithmonë e më shpesh.

Ëndrra e saj më e fundit është të fitojë rolin e Meghan në një film të ardhshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kuti 30/05/2020 14:58

Shkruani ç'tu vije ne mendjen tuaj te pazhvilluar. Meghan Merkle nuk eshte as mbreterore e as princeshe. Eshte thjeshte nje metise e martuar me djalin e princ Charlie, djale i cili ka hequr dore nga te gjithe titujt e familljes mbreterore, pra eshte nje qytetar i thjeshte i mbreterise bashkuar te Angline. Tung, e mesohuni te jeni te informuar. Turp...

Kuti 30/05/2020 14:58

Shkruani ç'tu vije ne mendjen tuaj te pazhvilluar. Megan Mercle nuk eshte as mbreterore e as princeshe. Eshte thjeshte nje metise e martuar me djalin e princ Charlie, djale i cili ka hequr dore nga te gjithe titujt e familljes mbreterore, pra eshte nje qytetar i thjeshte i mbreterise bashkuar te Angline. Tung, e mesohuni te jeni te informer. Turp...

Shto koment

Denonco