Që nga divorci për shkak të vjehrrës në muaj mjalti e deri te sherri për ushqimin e maces, ja aryset pse këto martesa përfunduan

Që nga divorci për shkak të vjehrrës në muaj mjalti e deri te sherri për ushqimin e maces, ja aryset pse këto martesa përfunduan

13:54, 26/05/2020

Këto histori divorci tregojnë se mund të jenë gjërat e vogëla ato që i japin fund një martese.

Avokatët e divorcit kanë ndarë arsyet e pabesueshme që klientët e tyre kanë dhënë për fundin e martesave, duke përfshirë mosmarrëveshjet për ushqimin e macen dhe një grua që u detyrua ta kalonte muajin e mjaltit me vjehrrën.

Një grua e la të shoqin pasi ai e ushqeu qenin aq shumë sa ai u bë obez. Mesa duket ajo pa një lidhje mes qenit dhe fëmijëve të ardhshëm.

Një martesë përfundoi pasi gruaja besoi mashtrime në internet të një burri që pretendonte se ishte princ në Turqi dhe do të shkonte me të.

Një grua divorcoi të shoqin pasi ai ishte shumë i pashëm dhe nuk mund të kishte besim tek ai. Po e njëjta grua përfundoi një tjetër martesë, pasi burri i solli markën e gabuar të hotdogut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco