VIDEO/Fermeri u inatos që kishin parkuar në tokën e tij, mbulon Benzin me çimento për të marrë hak

VIDEO/Fermeri u inatos që kishin parkuar në tokën e tij, mbulon Benzin me çimento për të marrë hak

14:20, 25/05/2020

Një fermer u inatos me pronarin e një makine, pasi ky i fundit parkoi në tokën e tij që të shkonte në plazh.

Ai vendosi të merrte hak dhe e mbuloi makinën e tipit Mercedes Benz me çimento.

Incidenti u filmua nga turistët e shumtë që përfituan nga fundjava për të kaluar pak kohë në plazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco