VIDEO/ Sërfistët guximtarë përballen me dallgët gjigante, nuk përfundon mirë për të gjithë…

VIDEO/ Sërfistët guximtarë përballen me dallgët gjigante, nuk përfundon mirë për të gjithë…

13:04, 25/05/2020

Sërfistë guximtarë janë kapur në video teksa sfidojnë veten me dallgët gjigante në bregun e Sydney.

Dallgët e fuqishme filluan në ditën e premte dhe më të apasionuarit u panë në det që atë ditë.

Lartësitë e dallgëve arritën deri në 10 metra, sidomos pranë ishullit Coogee's Wedding Cake Island.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco