Njihuni me Kobe-n, shefi 1 vjeçar që çmendi rrjetin

Njihuni me Kobe-n, shefi 1 vjeçar që çmendi rrjetin

13:05, 24/05/2020

Një shef 1 vjeçar ka çmendur rrjetin, duke fituar kështu më shumë se 1 milionë ndjekës në instagram.

“Shef Kobe-t i pëlqen të gatuajë, hajë dhe eksplorojë në kuzhinë,” thotë bio-ja e tij në rrjetin social.

Ai është bërë i famshëm falë videove dhe fotove që postohen në llogarinë e tij. Në to ai shfaqet duke ndihmuar në përgatitjen e recetave të ndryshme që nga makarona me djathë e deri te menemen turk.

Duket se 1 vjeçari e ka pikë të dobët ushqimin, pasi është e pamundur për të të mos provojë çdo ushqim me të cilin gatuan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco