'Ora e rrëfimit'/Njerëzit ndajnë në rrjetin social gjërat më të turpshme që kanë bërë për t’i rënë në sy personave tërheqës

'Ora e rrëfimit'/Njerëzit ndajnë në rrjetin social gjërat më të turpshme që kanë bërë për t’i rënë në sy personave tërheqës

13:23, 21/05/2020

Njerëz romantikë në të gjithë globin kanë rrëfyer gjërat më të turpshme që kanë bërë për t’i rënë në sy personave tërheqës.

Këta individë kanë zgjedhur rrjetin social Whisper për të ndarë këto momente të tyret.

Një grua tregon se ra me qëllim që ta kapte djali që pëlqente dhe ai e bëri këtë, por ajo përfundoi me një dëmtim në gju që i dha dhimbje të tmerrshme.

Një person nga Kalifornia rrëfeu se krijoi një llogari në Facebook dhe pretendonte se ishte në një lidhje me të për të bërë xheloz dikë tjetër.

Ndërkohë, një burrë nga Arizona, vuri piercing në thithka pasi ishte shumë i tërhequr nga punonjësja në studio dhe besonte se kështu do t’i bënte në sy.

Një tjetër tregon se shpenzoi 800 dollarë për një udhëtim dy ditor luksoz, vetëm për tu refuzuar më pas nga vajza që kërkonte të bënte për vete.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco