FOTO/Zyra me pamjen më marramendëse në botë, piloti ndan mrekullitë që ka fatin të shohë në punë

FOTO/Zyra me pamjen më marramendëse në botë, piloti ndan mrekullitë që ka fatin të shohë në punë

13:57, 29/04/2020
A+ Aa A-
Një pilot ka fotografuar pamje të magjishme, të cilat ai ka fatin t’i shohë shumë shpesh.
Një ylber mbi retë e Burmas, Kairo natën, pamje marramendëse të New York nga sipër, një hënë e plotë romantikë mbi Greqi dhe pamjet emocionuese të Himalajave janë vetëm disa nga mijëra pamjet që ai ka mundur të shohë, teksa punon.
Christiaan van Heijst nga Haarlem, Hollandë, ka drejtuar një Boeing 747 prej 10 vitesh tashmë dhe ka fotografuar pamje të mrekullueshme përreth globit.
Dhoma e pilotit në avionin 747 ka gjithmonë një kamera, kështu ai mundet t’i ndajë me të tjerët pamjet e pabesueshme që ka shikon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco