Pa thyer distancimin social, gruaja organizon për motrën një festë shtatzënie me të ftuarit në makina

Pa thyer distancimin social, gruaja organizon për motrën një festë shtatzënie me të ftuarit në makina

13:17, 29/04/2020
A+ Aa A-

Një grua surprizoi motrën e saj duke organizuar për të një festë shtatzënie, pasi planet e saj u anulluan nga karantina.

Shanice Jones ftoi miqtë dhe familjarët e motrës së saj në shtëpinë e saj për një festë nga makinat.

Motrës i ishte thënë se do të bënin një festë virtuale dhe prandaj duhet të vishej bukur. Por kur ajo dëgjoir boritë e makinave në kopshtin e saj, nuk mund të ishte më e lumtur.

Ata lanë dhuratat e tyre në derën e shtëpisë së saj dhe pozuan për foto në një kënd që Shanice kishte rregulluar.

Gruaja u shpreh se ishte një moment që ajo nuk do ta harronte kurrë dhe ishte shumë mirënjohëse që personat e saj më të dashur kishin bërë një festë të tillë, pavarësisht rregullave strikt të distancimit social.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco