VIDEO/Shokuese, kamioni bie nga mbikalimi në autostradë, nuk përplas asnjë makinë

VIDEO/Shokuese, kamioni bie nga mbikalimi në autostradë, nuk përplas asnjë makinë

15:32, 28/04/2020
A+ Aa A-

Momenti shokues kur një kamion me shpejtësi bie nga mbikalimi në autostradë është kapur në video.

Aksidenti la të vdekur shoferin e kamionit, por fatmirësisht nuk shkaktoi asnjë incident në autostradë.

Kamerat e autostradës tregojnë kamionin në urën Thap Chang Mai bridge në Bangkok, i cili po ecte me shpejtësi.

Kjo pavarësisht shenjës që ndalonte kalimin e kamionëve të rëndë me 4 rrota a më shumë.

Kamioni me 18 rrota, i cili ishte i mbushur me oriz, humbi kontrollin kur po merrte kthesën në urë dhe ra jashtë parmakut.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco