VIDEO/Burri pretendon se ka parë dhe filmuar përbindëshin e Loch Ness, videoja ‘konfirmohet’ nga ndjekësit

VIDEO/Burri pretendon se ka parë dhe filmuar përbindëshin e Loch Ness, videoja ‘konfirmohet’ nga ndjekësit

13:51, 28/04/2020
A+ Aa A-

Një ‘gjuetar’ i përbindëshit të Loch Ness pretendon se ka parë krijesën mitike, pasi zbuloi një formë 9 metra të gjatë në ujë.

Eoin O'Faodhagain, 55 vjeç, filmoi atë që pa në gjirin Urquhart Bay të shtunën e kaluar dhe pretendon që është hera e tretë që ai sheh Nessien në 2020.

Filmimet, të cilat janë ‘konfirmuar’ nga regjistri zyrtar i zbulimit të përbindëshit të Loch Ness-it, besohet të jenë më të gjatat deri më tani.

O'Faodhagain thotë se videoja është speciale pasi nuk ka anije apo rryma që të shqetësojnë filmimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco