VIDEO/Banorët e lagjes në sinkron, irlandezët kërcejnë në rrugë, nuk harrojnë rregullat e distancës sociale

VIDEO/Banorët e lagjes në sinkron, irlandezët kërcejnë në rrugë, nuk harrojnë rregullat e distancës sociale

11:11, 27/04/2020
A+ Aa A-

Banorët e një lagjeje në Irlandë kanë shpalosur aftësitë e tyre të kërcimit, duke mos harruar rregullat e distancimit social.

Filmime të bëra nga një banor tregojnë një grup njerëzish, të cilët kanë dalë nga banesat e trye në lagjen Canon Mooney Gardens në Dublin dhe kanë kërcyer të gjithë nën tingujt e këngës Saturday Night nga Whigfield. 

Videoja e bërë nga një ballkon shfaq dhjetëra kërcimtarë që performojnë një rutinë të sinkronizuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco