VIDEO/Peshkatarët me zemër në dorë, momenti tmerrues kur u përballën me peshkaqenin

VIDEO/Peshkatarët me zemër në dorë, momenti tmerrues kur u përballën me peshkaqenin

10:59, 27/04/2020
A+ Aa A-

Ky është momenti tmerrues kur dy peshkatarë u përballën me një peshkaqen shumë pranë racës së peshkaqenit të bardhë, në ishujt Channel.

Brandon La Touche dhe Paris Broe-Bougourd ishin 19 km larg bregut Cobo Bay dhe nuk e kishin menduar se do të takoheshin me një egërsirat e natyrës shumë shpejt.

Fatmirësisht anija e tyre kishte një sistem mbrojtje, i cili zbuloi praninë e peshkaqenti dhe i ndaloi ata të bënin ndonjë veprim të gabuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco