Shihte porno teksa punonte nga shtëpia, burri turpërohet gjatë takimit në skype

Shihte porno teksa punonte nga shtëpia, burri turpërohet gjatë takimit në skype

14:45, 26/04/2020
A+ Aa A-

Puna nga shtëpia ka ndryshuar shumë rreth rutinës sonë. Shumë persona kanë përfituar nga kjo dhe kanë vendosur të punojnë nga krevati dhe pa ndërruar pizhamat.

Por një burrë është turpëruar për shkak të asaj që ka zgjedhur të bëjë.

Gjatë orarit të punës ai shihte porno, duke menduar se ishte i sigurt larg syrit të kolegëve të tij.
Por fatkeqësisht për të, gjatë takimeve në skype, një koleg vuri re se një faqe porno ishte hapur në adresën e tij.

Kolegu i dërgoi një email burrit për t’i treguar si mund ta mbyllte historinë e tij të kërkimit.

Ky moment duhet të ketë qënë shumë turpërues për burrin, por emaili, i cili u nda në rrjete sociale, bëri mijëra njerëz për të qeshur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco