Studimi tregon, një e treta e britanikëve gënjen për preferencat muzikore se janë të turpëruar, Justin Bieber në krye

Studimi tregon, një e treta e britanikëve gënjen për preferencat muzikore se janë të turpëruar, Justin Bieber në krye

13:32, 26/04/2020
A+ Aa A-

Fansat e muzikës kanë zbuluar preferencat e tyre muzikore për të cilat u vjen turp dhe Justin Bieber kryeson listën e artistëve për të cilët njerëzit gënjejnë më shumë.

Në një pyetësor me 2000 njerëz, një e treat pranoi që e fshihnin muzikën që pëlqenin për shkak se ndiheshin të turpëruar nga të qënit fanse e saj.

Kënga për të cilën njerëzit gënjejnë më shumë është Baby nga Justin Bieber.

Në 10 këngët e para të kësaj liste është gjitashtu McFly me Five Colours In Her Hair.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco